loader

... spracováva sa ...

SVETTEPLA s.r.o.

Spoločnosť Svet tepla Vám predstavuje nový výrobok na slovenskom i českom trhu v oblasti vykurovania a výroby teplej úžitkovej vody. Ponúka alternatívu ku kotlom na tuhé palivo, ale aj tepelným čerpadlám a fotovoltaickým elektrárňam, ktorými sú kotly GALAN. Riešením, ako znížiť cenu na prípravu teplej vody v súčasnej dobe, je odstrániť straty na diaľkovom vedení vytváraním zdroja tepla priamo v budove.

Spoločnosť taktiež ponúka ďalšiu novinku na našom trhu - sklokeramické varné dosky na plyn značky SOLGAZ, ktoré sú modernou alternatívou varenia na plyne ako najlacnejšieho energetického zdroja. Dizajnovo nijako nezaostáva za elektrickými sklokeramickými a indukčnými varnými doskami, pretože plyn sa nachádza pod sklom a vyhneme sa nepekným "železným obludám" na linke.

Infražiariče talianskej výroby VARMA Tec ponúkajú vysokú účinnosť ohrevu ako osôb tak predmetov vo vonkajších i vnútorných priestoroch. Ich použitím docielime okamžité ohriatie osôb, vyhriatie stien a nábytku v domoch, chatách a chalupách najmä v prechodnom a zimnom období. Vyhriatím a zároveň vysušením obvodového muriva potom dosiahneme odvlhčenie priestoru a príjemnú tepelnú klímu.

Ak ste fajčiari a ste nútení využívať vonkajšie priestory, spríjemnite si pobyt vonku využitím infražiaričov VARMA Tec.

Sklokeramické varné dosky na plyn

napíšte nám

Vaše meno :

Váš email :

Váš telefón :

Kontrolný kód :

Správa :

kontakty

SVETTEPLA s.r.o.

Tajovského 2020 / 42

010 01 Žilina

Slovenská republika

info@svettepla.sk

IČO : 46742981

DIČ : 2023556282

IČ DPH : SK2023556282

Igor Ščamba

00421 905 569 430

Ing. Tatiana Kozarcová

00421 907 046 067

nájdete nás